Obľubujete naše produkty? Chcete získať Velovita produkty zadarmo? Prinášame Vám skvelú možnosť, ako ich dosiahnuť. Brān, Zlēm, Plôs alebo Uüth. Akýkoľvek môžete mať mesačne zdarma.

Získanie bezplatných produktov Velovita je jednoduchšie, než si myslíte

Krok 1: Vytvorte si zákaznícky účet

Prvým krokom k získaniu Velovita produktov zdarma je mať vytvorený zákaznícky účet. Ak ste si v minulosti nejaký produkt už objednali, pravdepodobne už účet budete mať vytvorený. Ak sa tak ešte nestalo, objednaním akéhokoľvek produktu Velovita sa vám účet vytvorí automaticky. Celý proces je jednoduchý a trvá len pár minút.
Objednať produkty Velovita

Krok 2: Aktivovanie mesačného zasielania Velovita V-Fill

Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu na velovita.com a v sekcií V-Fill si aktivujte mesačné zasielanie produktov. Môžete si vybrať akýkoľvek produkt a aj ľubovoľné množstvo. Aktivovaním V-Fill získate zľavu 10% na všetky produkty v mesačnom automatickom zasielaní. Zľava je aplikovaná v prípade, že nemáte nárok na bezplatný produkt.

Krok 3: Odporučte troch zákazníkov, ktorí si aktivujú mesačné zasielanie V-Fill

Tým, že ste sa stali Velovita zákazníkom ste získali svoje osobné ID, ktoré môžete použiť na odporúčanie nových zákazníkov. Toto svoje ID nájdete vo svojom zákazníckom účte. Ak máte minimálne 3 zákazníkov, ktorí si tiež aktivovali V-Fill (vy ho máte tiež aktivovaný), získate vami vybraný produkt bezplatne.

V-Fill v skratke

 • Aktivujte si V-Fill
 • Získajte 3 zákazníkov, ktorí si aktivujú V-Fill
 • Vami vybrané 1 balenie získavate každý mesiac zadarmo

Je to jednoduché, však? Zdieľajte svoje skúsenosti alebo malé prenosné vzorky produktov prirodzenou cestou, a získajte Velovita produkty zadarmo.

Vaše otázky týkajúce sa V-Fill

 • Aké produkty si môžem vybrať pre svoj V-Fill?
  Môžete si vybrať ľubovoľné produkty
 • Koľko balení môžem zadať do svojho V-Fill?
  Do svojej mesačnej zásielky si môžete vybrať ľubovoľné množstvo. Ak ho chcete mať zdarma, môžete mať maximálne 1 balenie.
 • Môžem zrušiť svoj mesačný V-Fill?
  Áno, program V-Fill môžete kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť
 • Kde môžem zmeniť svoje mesačné zasielanie Velovita V-Fill?
  Prihláste sa do svojho účtu Velovita a navštívte sekciu V-Fill. Tu môžete upraviť nastavenia svojej mesačnej zásielky vrátane množstva a typu produktov.
 • Ako zistím, ktorý zákazník má aktivovanú mesačnú objednávku?
  Vo svojom účte Velovita navštívte sekciu Prehľady > Súhrn V-Fill. Tu môžete vidieť zoznam vašich členov na V-Fill, stav, množstvo produktov a ďalšie užitočné informácie. Keď navštívite Moja sieť > Odporúčaní zákazníci, môžete vidieť aj posledný a ďalší dátum V-Fill vašich zákazníkov,
 • Kedy sa vytvorí nová objednávka?
  Objednávky sa vytvárajú každé 4 týždne v deň, kedy ste si nastavili V-Fill.

Zhrnutie

S programom V-Fill môžete mať svoje obľúbené produkty stále k dispozícií. Každý mesiac vám príde automaticky nové balenie. Nemusíte sa o nič starať. Navyše, môžete získať Velovita produkty zadarno.Stačí zdieľať produkty s ostatnými.

Objednajte si produkty Velovita

Napĺňajte dôležité potreby každodenného života jedinečným a pohodlným spôsobom.
Každý má právo na zdravý a finančne zabezpečený život.
Objednajte si produkty Velovita
5/5(1 hlasov)

Podeľte sa o náš obsah s ostatnými!

Leave A Comment