Prečo MLM Velovita, keď je na trhu toľko možností? Radi by sme Vám predstavili dôvody, prečo je Velovita iná oproti iným spoločnostiam a prečo je vhodné sa stať naším obchodným partnerom.

Prečo práve MLM Velovita?

V prvom rade si zakladáme na stabilnom zázemí.

Velovita je jedinečná v budovaní profesionálneho sieťového marketingu priameho predaja. Samotní majitelia boli vo svojich začiatkoch distribútormi, kedy dokázali produkovať tržby za stovky miliónov dolárov. Po získaní väčších počtov klientov a partnerov sa rozširujú po svete a dokazujú, že rozumejú a veria svojej práci zo všetkých aspektov:

 • Ako majitelia distribučnej spoločnosti
 • Rovnako ako predajcovia a konzultanti, ktorí pomáhajú iným spoločnostiam stať sa úspešnými
 • Takže naozaj rozumejú tomu, čo je potrebné na riadenie spoločnosti ako celku.

100 % bez zadĺženia

Ďalšia vec, ktorá Velovitu odlišuje je to, že sú úplne bez dlhov. V MLM Velovita neexistujú žiadni akcionári, ktorí by sa brali do úvahy. Neexistujú žiadne úrokové platby, ktoré by bolo potrebné splácať. Velovita pracuje podľa efektívneho fiškálneho plánu.

Pri sieťovom marketingu fungujú niektoré spoločnosti na požičiavaní peňazí, alebo angažovaní veriteľov a investorov, aby zakladali spoločnosti. V našom prípade sa vám to nemôže stať.

Majitelia urobili všetko preto, aby takýto postup voliť nemuseli. To im dáva možnosť sa zamerať a vybudovať spoločnosť, ktorá sa vám ako členovi bude venovať. Nie akcionári, veritelia, alebo investori, ktorí by museli pomáhať. Toto všetko vám pomáha pri stabilite a možnosti budovania si svojej klientely z dlhodobého hľadiska.

100 % bez dodávateľov

Ďalším bodom je, že sa nemusia spoliehať a ani vyhľadávať žiadneho dodávateľa z tretej strany. Velovita riadi a kontroluje každý aspekt podnikania svojich partnerov, od výroby produktu, až po jeho doručenie k zákazníkovi.

Všetko medzi tým, vrátane softvérovej technológie, riadia a vytvárajú samotní majitelia. To vám dáva istotu, že sa na môžete na spoločnosť spoľahnúť aj z dlhodobého hľadiska.

Výhodou je aj to, že vaša časová os je pod kontrolou. To znamená, že sa veci hýbu veľmi rýchlo, efektívne a celé fungovanie je úplne bezchybné. Ak sa opýtate ktoréhokoľvek člena, či partnera Velovita, povedia, že produkty Velovita sa dodávajú rýchlejšie, ako by sami očakávali. Provízié sú vždy vyplácané včas a na 100 %.

Z prevádzkového hľadiska je všetko bezchybné.

Spoločnosť budúcnosti

Štvrtým bodom je, že MLM Velovita je dnes spoločnosťou budúcnosti so základnými hodnotami a filozofiami. Sú to proste podnikatelia. Oni vedia, že každé podnikanie si vyžaduje drinu a tvrdú prácu. Vyžaduje si to úsilie, odhodlanie a zameranie sa na dlhodobé ciele. MLM Velovita využíva a poskytuje svojím partnerom inovácie, vďaka ktorým sa podnikanie zrýchľuje, zjednodušuje a hlavne nezaťažuje v zbytočnej administratíve.

Je tu možnosť prijímať kryptomeny na platby, alebo sa môžu platiť provízie v bitcoinoch, ak je to vaše prijanie. Toto je budúcnosť, možnosť kombinovať staré možnosti s možnosťami pre budúcnosť:

 • Paušálna sadzba päť dolárov;
 • Dvojdňové doručenie v Spojených štátoch;
 • Rýchlosť uvedenia na trh na rozdiel od všetkého, čo sme doteraz videli.

Tomuto môžeme povedať moderná spoločnosť. Spoločnosť, ktorá je vytvorená a budovaná v tomto desaťročí pre súčasnosť a budúcnosť.

Dlhodobé zameranie

Posledným bodom, ale rovnako dôležitým je budúcnosť a vízia Velovita. Sme zameraní na dlhodobé ciele. V skutočnosti tu neexistuje stagnácia, alebo krok späť. Sme zameraní na budovanie tej najlepšej spoločnosti a nie najväčšej. V skutočnosti je v spoločnosti Velovita priorita zameriavať sa na kultúru a spokojnosť.

Velovita pracuje na tom, aby sa stala spoločnosťou, ktorú si zamiluje každý jeden jej člen.

Som nadšený, že som ich partnerom, že môžem ísť von a povedať svetu o Velovite a o tom, aká je táto spoločnosť inovatívna a úžasná.

Verím, aj keď to nie je priorita, že jedného dňa sa Velovita stane miliardovou spoločnosťou a ja budem toho súčasťou. To bude fantastické.

Velovita recenzie zákazníkov

Spoločnosť Velovita je na trhu 2 roky a od svojho pôsobenia na trhu má veľké množstvo spokojných zákazníkov a denne pribúdajú desiatky nových. Spoločnosť teraz rozšírila svoje pôsobenie do ďalších krajín. V súčasnosti celkovo pôsobí v 70 krajinách. Svedčí to o tom, že produkty sú čoraz obľúbenejšie a zákazníci sú spokojní. Vďaka patentkám Velovita sú prenosné, skladovateľné, zdieľateľné a ľahko použiteľné.

Brān beriem takmer 2 roky. Najviac sa mi na ňom páči ten okamžitý euforický pocit, keď si ho dám, a som tak produktívny po celý deň.

Páči sa mi, ako mi to pomáha s náladou a trpezlivosťou. Keďže som zaneprázdnená mama a mám toho veľa na práci, Brān mi skutočne pomáha sústrediť sa a urobiť viac počas dňa.

Užívanie Zlēmu bolo úžasné, zmenilo to spôsob, akým jem a spím. Cítim sa skvele a bolo to úplne vďaka Velovite a úžasným produktom.

Tento produkt je úžasný, milujem chuť a pomohol mi vyčistiť pokožku a je úžasné, ako skvele to funguje.

7 dôvodov, prečo Velovita

 • MAJITELIA = KOSTA GARA A JEFF MACK
  V tomto odvetví sú už mnoho rokov ako distribútori a majitelia firiem. Preto majú pochopenie pre tých, ktorí sú v prvej línii.
 • VELOVITA MA VŠETKO VLASTNE
  Velovita robí všetko vo vlastnej réžii, od marketingu, výroby produktov, zákazníckej podpory až po expedíciu a logistiku.
 • SKVELÁ ZÁKAZNÍCKA PODPORA
  Títo ľudia boli v pozícií každého z nás. Až príliš dobre chápu, že ak zavoláte na podporu, chcete, aby niekto rýchlo zdvihol telefón alebo odpovedal na váš e-mail. To je poslaním spoločnosti Velovita. Ponúkať tie najlepšie služby v tomto odvetví.
 • PRODUKTY, KTORÉ FUNGUJÚ
  Nemusíte čakať na prvé výsledky produktov niekoľko dní. S produktami Velovita si všimnete rozdiel v priebehu niekoľkých hodín.
 • PRIAZNIVÉ CENY
  Tieto produkty sú cenovo dostupné pre všetky vrecká zákazníkov. Pre partnerov a členov sú ešte väčšie úspory. Pre
 • JEDEN PRODUKT STAČÍ
  Velovita má jeden produkt, pri ktorom výsledok vidíte/cítite takmer okamžite. Je vhodný na marketing ale aj na každodenné použitie.
 • RÝCHLA DOPRAVA
  Velovita si účtuje 5 USD za doručenie do 72 hodín bez ohľadu na to, aký veľký balík ste si zakúpili. V Európe máme 2 sklady, takže doprava je ozaj rýchla.

V skratke

Spoločnosť Velovita ma kvalitné a profesionálne zázemie. Je bez akýchkoľvek dlhov a jediný záväzok, ktorý majú je voči svojim partnerom/distribútorom. Je zameraná na jednotlivca a jeho úspech čo sa odzrkadľuje aj v províznom pláne. Na základe podnikovej a finančnej štruktúry môžu robiť najlepšie možné rozhodnutia pre budúcnosť a v dlhodobom záujme. Priaznivé ceny, rýchla doprava, produkty ktoré fungujú spravodlivé odmeny vrátane odmeny na dôchodok.

Teraz je čas, aby ste urobili to najlepšie možné rozhodnutie.

Osobne veríme, že toto rozhodnutie vstúpiť do MLM Velovita je absolútne. Bez ohľadu na váš pôvod, kto ste, odkiaľ ste, radi vás privítame vo Velovite.

 

5/5(1 hlasov)

Podeľte sa o náš obsah s ostatnými!

Leave A Comment