Spoločnosť Velovita

Príbeh spoločnosti Velovita začína zvýšením vibrácie myslenia a zdravia každého člena.
Mať vášeň vo všetkom, čo robíme, je kľúčom k plnohodnotnejšiemu životu.

Produkty Velovita

Naša misia

Poskytovať ekosystém inšpirácie, vzdelávania a obohatenia života. Velovita má jedinečné zameranie na jednotlivca s cieľom zvýšiť jeho každodennú výkonnosť po psychickej aj fyzickej stránke.

Misia spoločnosti Velovita
Vízia spoločnosti Velovita

Naša vízia

Velovita si predstavuje celosvetové hnutie ľudí, ktorí realizujú svoj najväčší potenciál tým, že poskytujú prostredie, v ktorom sa technológia a tradícia spájajú, aby vytvorili platformu pre prosperitu každého.

Velovita - Kosta Gara

Kosta Gara

Zakladateľ/ Predseda/ CEO

Naozaj verím, že v živote sa všetko deje z nejakého dôvodu. Život je séria udalostí a rozhodnutí, ktoré vás nakoniec privedú k vášmu osudu. Nedovoľte, aby sa vám život prihodil. Radšej si vytvorte život, po akom túžite. Keďže máte len jednu šancu, nájdite spôsob, ako ho urobiť legendárnym!

Velovita - Jeff Mack

Jeff Mack

Spoluzakladateľ / Prezident

Najlepšie veci v mojom živote viedli alebo vylepšovali kolegovia a mentori, ktorí podporovali pozitivitu a proaktivitu. Pre mňa je cieľom urobiť to isté pre ostatných.

Velovita - Ricardo J. Marenco

Ricardo J. Marenco

Interný poradca

Sme tým, čo opakovane robíme. Dokonalosť teda nie je čin, ale zvyk. Verím, že ak chceme v živote vyniknúť, musíme sa zamerať (a zamilovať si) na budovanie vynikajúcich návykov. Každá sekunda je novou príležitosťou vybudovať si vynikajúce návyky, bez ohľadu na to, čo sa stalo predtým.

Velovita - Dr. Ali Saberi

Dr. Ali Saberi

Vedecký poradca

S brān® a zlēm® som našiel naturopatickú zmes denných a nočných doplnkov, ktoré mi pomáhajú prispôsobiť sa, učiť sa, pamätať si a rásť. To všetko pri optimalizácii mojich bunkových a systémových funkcií, ktoré pomáhajú mojej mysli, telu a duchu prekvitať!

Velovita Symbol

Naša značka

Naša značka znamená to, v čo veríme. Rýchlosť dostať to, po čom v tomto živote túžime a cítiť to, čo nám právom patrí: ŠŤASTIE.

Život je príliš vzácny na to, aby sme ho míňali na situácie alebo ľudí, ktorí nám už neslúžia. Takže ak ste sa dostali do našej komunity, vitajte! V živote neexistujú náhody.

Veríme, že keď Velovita zvýši vibrácie myslenia a zdravia každého z našich členov, prenesie sa to potom aj na ľudí okolo nich. Vďaka tomu môžeme skutočne spoločne pozdvihnúť vibrácie sveta, jedna krásna duša za druhou.

Velovita bola postavená tak, aby ľuďom pripomenula, že nádej už nie je len sen, ale s nami sa môže stať skutočnosťou!

Poskytovať ekosystém inšpirácie, vzdelávania a obohatenia života. Velovita má jedinečné zameranie na jednotlivca s cieľom zvýšiť jeho každodennú výkonnosť po psychickej aj fyzickej stránke.

Velovita

Pôvod Velovita pochádza z nášho modus operandi: The Velocity of Life – získať viac z tohto života s časom, ktorí máme a so skupinou priaznivcov, ktorí majú rovnaký názor.

Našou túžbou je vyživovať každý aspekt vášho života a ľudí okolo vás. Všetko to začína všímavosťou vo všetkom, čo robíme, aby sme sa stali všetkým, čím túžime byť!

#LOVIT

LOVIT zvýraznený v našej značke odráža ďalšie presvedčenie, že mať vášeň vo všetkom, čo robíte, je kľúčom k plnohodnotnejšiemu životu.

Takže pokiaľ ide o VÁŠ život, chceme, aby ste sa viac bavili a milovali ho!

#LOVIT

* Tieto výsledky nemusia odrážať výsledky všetkých spotrebiteľov produktov Velovita. Výsledky nie sú zaručené!
Pred užitím akéhokoľvek produktu sa poraďte so svojím lekárom obzvlášť ak ste tehotná, dojčíte alebo užívate lieky na predpis.