Velovita Zlēm: Spánok a štíhlosť
Zaspávajte rýchlejšie

Prírodné zloženie navrhnuté tak, aby vám pomohlo rýchlejšie zaspať.
Spáľte uložené telesné tuky počas nočnej obnovy.

Objednať Zlēm
Velovita Brān: Reimagined - Naštartujte svoj mozog

Velovita Zlēm Spánok a štíhlosť

Zaspávajte rýchlejšie

Zlēm (vyslovuje sa zleem) je lahodný a prírodný doplnok, ktorý vám pomôže zaspať a zároveň podporuje obnovu vášho tela a udržuje zdravý holistický stav. *

Zlēm je jedinečná zmes pokročilých bioaktívných zložiek, ktoré pomáhajú obnoviť vaše telo do osvieženého a zdravého stavu.* Oba stupne prirodzene prispievajú k hlbokej relaxácii a zdravému manažmentu hmotnosti tým, že poskytujú veľa výhod dôsledného cvičenia počas spánku. Vďaka svojim silným čistiacim účinkom

 • Fáza 1 pomáha vášmu telu eliminovať toxíny a prináša sviežejšie rána *
 • Fáza 2 prináša energickejšie rána, zdravý vyvážený stav, robustný imunitný systém a noc zdravšieho hlbokého spánku *

Vo fáze 1 sa budete cítiť ráno ľahší, štíhlejší, sviežejší a menej zaťažení nadúvaním a toxínmi. Fáza 2 prináša jasnejšie rána vďaka čomu sa budete cítiť skvelo.

Náš tím vedcov vyvinul toto efektívne a najmodernejšie riešenie, ktoré vám pomôže dosiahnuť zdravý vzhľad a pocit, ktorý ste vždy chceli, a to všetko počas spánku.

Velovita Zlēm benefity

Rýchlejšie zaspávanie a omladené, ľahšie rána *

 • Podporuje omladené rána *
 • Môže pomôcť vyrovnať hladinu serotonínu *

 • Zlepšuje kvalitu spánku *

 • Pomáha s rýchlejším zaspávaním *

 • Môže pomôcť utlmiť stres *
 • Zlepšuje nočnú obnovu *
 • Podporuje zdravú reguláciu hmotnosti *

 • Prírodný nootropický produkt *

Podporuje omladené rána

Podporuje omladené rána

Podporuje zdravú reguláciu hmotnosti

Podporuje zdravú reguláciu hmotnosti

Môže vyrovnávať hladiny serotonínu

Môže vyrovnávať hladinu serotonínu

Môže pomôcť vypnúť ciferník stresu

Môže pomôcť utlmiť stres

Zlepšuje kvalitu spánku

Zlepšuje kvalitu spánku

Zlepšuje nočnú obnovu

Zlepšuje nočnú obnovu

Velovita Brān: Reimagined - Naštartujte svoj mozog

Zaspávajte rýchlejšie

Objednajte si Zlēm a užite si kvalitný spánok a omladené rána

$89,95

Objednať Zlēm
4.8/5(16 hlasov)
Stiahnuť brožúru (EN)

Velovita Zlēm doplňujúce informácie

Odporúčané dávkovanie pre Velovita Zlēm: Spánok a štíhlosť:

 • Užite 1 dávku denne
 • Prvých 7 dní užívajte fázu 1
 • Zvyšných 18 dní užívajte fázu 2
 • Pre najlepšie výsledky je vhodné produkt užiť 30 minút pred spánkom

Balenie:

 • Každé balenie obsahuje: 7 dávok pre fázu 1 a 18 dávok pre fázu 2
 • Spolu získate 25 dávok
 • Jedna dávka obsahuje 15ml produktu Zlem

Upozornenie:
Pred užitím akéhokoľvek produktu sa poraďte so svojím lekárom obzvlášť ak ste tehotná, dojčíte alebo užívate lieky na predpis.

Velovita Zlēm zloženie Fáza 1:

GABA (Gamma Aminobutyric Acid), MitoBurn™ (L-B-Aminoisobutyric Acid), Senna Leaf Extract, L-Theanine, Cranberry Fruit Powder, Milk Thistle Extract, Ashwagandha Root Extract, Papain (Carica Papaya Extract), Organic Dandelion Root Extract, Organic Artichoke Extract, Lemon Balm Extract, Ginger Root Powder, Enzyme Blend (Amylase, Cellulase, Invertase, Papain, Protease, Lactase, Bromelain, Lipase, Maltase), Passion Flower Extract, Hops Flower Extract, Marshmallow Root Extract, Black Pepper Extract

Velovita Zlēm zloženie Fáza 2:

L-Citrulline, GABA (Gamma Aminobutyric Acid), MitoBurn™ (L-B-Aminoisobutyric Acid), Green Tea (leaf) Extract, L-Theanine, Cranberry Fruit Powder, Beet Root Powder, Organic Artichoke Extract, Apple Cider Vinegar, Milk Thistle Extract, Papain (Carica Papaya Extract), Organic Dandelion Root Extract, Ashwagandha Root Extract, Enzyme Blend (Amylase, Cellulase, Invertase, Papain, Protease, Lactase, Bromelain, Lipase, Maltase), Lemon Balm Extract, Passion Flower Extract, Marshmallow Root Extract

Zlēm je navrhnutý tak, aby vám pomohol zdravšie spať. Zložky, ktoré pomáhajú pri odbúravaní tukov, sú revolučné v tom, že nie sú stimulujúce, takže by ste nemali mať problémy so spánkom.
Zlēm je revolučný v tom, že napomáha zdravému riadeniu hmotnosti viacerými spôsobmi, pričom rieši niekoľko hlavných príčin nezdravej hmotnosti, a to všetko počas spánku. Neobsahuje žiadne stimulanty. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť pokojný spánok. Vďaka tomu je Zlēm jedinečný.
Stojíme za bezpečnosťou a účinnosťou každej zložky a ako vždy za naším výrobným závodom registrovaným FDA a cGMP. V prípade dojčenia alebo tehotenstva vám však odporúčame, aby ste sa poradili so svojím ošetrujúcich lekárom a prijali jeho odporúčanie.
Jediná vec, ktorú treba spomenúť, je, že počas prvej fázy je čistenie dosť dôkladné, takže môžete pociťovať mierne kŕče. V tejto prvej fáze produkt plní dôležitú úlohu a trvá len 7 dní. Buďte si istí, že produkt je bezpečný, ale ak je čistenie príliš intenzívne, môžete ho znížiť na polovicu dávky denne.
Pri oboch fázach je to rovnaké. Odporúčame vám užívať iba jednú porciu denne a to pred spaním.
ÁNO! V skutočnosti sa tieto dva môžu používať nezávisle, avšak výsledky sú oveľa lepšie, ak sa spoja oba produkty dokopy. S produktom Zlēm v noci a v produktom Brān ráno ste pripravení na optimálne výsledky počas celého dňa. A bude to úžasné.
Stojíme za bezpečnosťou a účinnosťou každej zložky a ako vždy za naším výrobným závodom registrovaným FDA a cGMP. V prípade detí mladších ako 16 rokov však odporúčame, aby ste sa poradili so svojím lekárom a prijali jeho odporúčanie.
Velovita Zlēm: Spánok a štíhlosť - Zaspávajte rýchlejšie
velovita zlem snap 4

Velovita Zlēm: spánok a štíhlosť je prírodné zloženie navrhnuté tak, aby vám pomohlo rýchlejšie zaspať. Spáľte uložené telesné tuky počas nočnej obnovy.

Product SKU: Zlem

Product Brand: Velovita

Product Currency: USD

Product Price: 89.95

Price Valid Until: 2023-01-01

Product In-Stock: InStock

Editor's Rating:
5

* Tieto výsledky nemusia odrážať výsledky všetkých spotrebiteľov produktov Velovita. Výsledky nie sú zaručené!
Pred užitím akéhokoľvek produktu sa poraďte so svojím lekárom obzvlášť ak ste tehotná, dojčíte alebo užívate lieky na predpis.