S ohľadom na toto všetko, zlēm® v noci nastavuje náš systém tak, aby maximalizoval metabolické výhody Mitoburn a optimalizáciu hmotnosti.

Čo je Mitoburn?

Mitoburn, tiež známy ako L Beta Aminobutyric Acid, je produkovaný kostrovými svalmi počas fyzickej aktivity. Okrem fyzickej aktivity sú cirkulujúce hladiny Mitoburnu kontrolované mitochondriálnymi enzýmami primárne exprimovanými v pečeni a obličkách.

Realita metabolického syndrómu je celosvetovo na vzostupe. Nedávne štúdie identifikovali niekoľko faktorov vylučovaných tukovými bunkami a svalovými bunkami, ktoré sú spojené so sedavým životným štýlom, abdominálnou obezitou a poruchami metabolizmu sacharidov a lipidov.

Štúdie Mitoburn

Štúdie tiež ukázali, že môže poskytnúť ochranu pred obezitou spôsobenou diétou na zvieracích modeloch indukciou prechodu bieleho tukového tkaniva na „béžový“ alebo „hnedý“ tuk. To stimuluje oxidáciu mastných kyselín a zvyšuje citlivosť na inzulín. Jeho hladiny sa zvyšujú v obehu pri reakcii na cvičenie. Preto slúži ako myokín vyvolaný kontrakciou, ktorý zvyšuje výdaj energie a prispieva k ochrane pred metabolickými ochoreniami vyvolanou cvičením.

Výhody Mitoburn

Velovita Zlēm - Zaspávajte rýchlejšie

Velovita Zlēm – Zaspávajte rýchlejšie

Zhnednutie tukového tkaniva môže tiež zlepšiť profily lipidov v plazme a hladiny glukózy v krvi, čím sa znížia hladiny triglyceridov a cholesterolu. Vo veľkej kohortovej štúdii s viac ako 2 000 ľuďmi plazmatické hladiny Mitoburnu nepriamo korelovali s plazmatickými koncentráciami glukózy, inzulínu, triglyceridov a celkového cholesterolu.

Ďalšou jeho výhodou je spomalenie úbytku kostí a svalov, ak sa nepoužíva pravidelne, hlavne prostredníctvom mitochondriálnej aktivácie. Mitochondrie sú hlavnou hnacou silou každej bunky a tvoria polovicu suchej hmotnosti nášho tela.

Keďže zlēm® pripravuje naše telo na ďalší deň, zvyšuje účinky optimalizácie hmotnosti pri vyváženom cvičení a zdravej strave, Mitoburn pracuje na zlepšovaní ketózy a pomáha s metabolickou reguláciou systému počas spánku.

Mitoburn je skvelý pre športovcov, ktorí sa snažia zo svojho tréningu vyťažiť viac, príležitostne aktívnych jedincov, ktorí chcú obohatiť svoj jedálniček a cvičenie, a tých, ktorí hľadajú zdravé spôsoby, ako sa stať štíhlejším a fit.

Velovita Zlēm – Zaspávajte rýchlejšie

Prírodné zloženie navrhnuté tak, aby vám pomohlo rýchlejšie zaspať.
Spáľte uložené telesné tuky počas nočnej obnovy.

Hodnotiť

Podeľte sa o náš obsah s ostatnými!

Leave A Comment