Neviete sa rozhodnúť ktoré balenie Velovita produktov –  Brān, Zlēm, Uüth alebo Plôs sú pre vás tie správne? Nevadí. Pripravili sme pre vás V-Pack.

Čo je Velovita V-pack?

Balenia Velovita V-Pack (5-Packs) obsahujú 5 dávok vami vybraného produktu. Tieto balenia vám umožnia vyskúšať produkty, ktoré si sami vyberiete. Môžete tak vyskúšať napríklad rôzne príchute a nakoniec si zvolíte iba tú, ktorá vám vyhovuje najviac.

Tieto malé a šikovné balenia Velovita V-pack sú vhodné aj na cestovanie

Podnikáte, alebo by ste chceli predávať produkty Velovita? Výborne, Velovita V-pack je vhodná ako vzorka pre vašich budúcich potenciálnych klientov, či partnerov.

Produkty Velovita V-Pack

Môžete si vybrať 5 dávok produktov Brān, Zlēm, Uüth, Plôs THERMO alebo kombinácie Brān + Zlēm.

Ktoré balenie V-Pack sa odporúča objednať

Každému vyhovuje niečo iné a preto je ťažké odporučiť ten správny výrobok. Môžeme vám však na začiatok odporučiť výber produktu Brān. Výsledky sú viditeľné takmer okamžite. Potom, ak budete spokojný, môžete pridať ďalšie produkty z našej ponuky.

Zhrnutie účinkov produktov

Brān je nootropická zmes 16 živín optimalizovaná pre čistú a dlhotrvajúcu energiu. Pomáha udržovať lepšiu náladu, duševnú spokojnosť a zároveň pomáha telu spaľovať cukor a uložený telesný tuk.

Zlēm predstavuje kombináciu pokročilých a veľmi účinných zložiek, ktoré pomáhajú telu pri nočnej regenerácii. Vďaka tomuto produktu budú vaše rána sviežejšie, pretože váš spánok bude kvalitnejší a vy budete viac oddýchnutý. Najväčšou výhodou tohto produktu je to, že počas spánku chudnete. Tajomstvo spočíva v tom, že vaše telo sa „prepne do režimu“ cvičenia, zatiaľ čo vy spíte.

Uüth ingrediencie v tomto prémiovom produkte spolupracujú na omladzovaní pokožky zvnútra tým, že poskytujú základné živiny, ktoré podporujú zdravú produkciu kolagénu pre hladkú a hydratovanú pokožku. Pomocou Uüth môžete vyzerať a cítiť sa oveľa lepšie ako po iné roky.

Plôs je výborný produkt hlavne pre tých, ktorí si nevedia predstaviť svoju šálku kávy bez mlieka, ale chceli by pre seba urobiť niečo viac. Váš nápoj s týmto produktom môže potlačiť chuť do jedla, redukovať hmotnosť prípadne vám doplniť chýbajúcu energiu.  Plôs je naozaj skvelý spôsob, ako sa cítiť dobre.

Kde môžem získať tieto balenia Velovita V-Pack?

Ak ste registrovaný člen alebo zákazník, môžete si ich objednať priamo z vášho účtu. Pokiaľ ste ešte nemali možnosť vyskúšať Velovita Produkty, rozhodne tak spravte hneď teraz voľbou V-Pack.

Ako Velovita posiela V-packs?

Produkty sú posielané priamo zo skladu spoločnosti Velovita. Uľahčuje to členom zasielanie V-Packs (balíčkov so vzorkami) svojím potenciálnym zákazníkom alebo partnerom.

V-Pack sú zabalené v profesionálnej a prehľadnej trojrozmernej brožúre, ktorá obsahuje všetky základné a marketingové informácie. Produkt V-Pack obsahuje päť vzoriek, vďaka ktorým sa budete cítiť oveľa lepšie, akoby ste boli na vrchole sveta.

Poznámka:

Pravdepodobne zažijete zvýšené mentálne sústredenie a jasnosť, čo môže viesť k šialene vysokej produktivite, pozitívnej nálade a kognitívnym funkciám!* Objednajte si V-Pack ešte dnes!

5/5(1 hlasov)

Podeľte sa o náš obsah s ostatnými!

Leave A Comment