Hľadáte Brān tipy pre najlepšie výsledky s užívaním? Náš vlastný doktor Dr. A. Saberi hovorí o tom, ako si užívať výhody brān® pri počúvaní signálov svojho tela.

Brān tipy na užívanie

Brān® je náš doplnok ktorý tiež môžme označiť aj ako„vstaň a choď“. Ak napríklad pracujete v noci, brān® môže byť vašim skvelým pomocníkom. Ak máte pocit, že potrebujete ďalšiu dávku energie a chcete užiť ďalšiu porciu, je to v poriadku. Počúvajte však, čo vám hovorí vaše telo.

Ak po jednej alebo dvoch dávkach zívate alebo pociťujete nervozitu, môže to naznačovať, že potrebujete viac spánku. Prípadne, pridajte iné zdroje kofeínu.

„Je v poriadku dať si šálku kávy alebo čaju pred alebo po užití brān®. Moje odporúčanie je obmedziť množstvo kofeínu a to hlavne príliš skoro po užití brān®. Dokonca aj obmedzenie kofeínu počas dňa je prospešné,“ hovorí Saberi.

Príliš veľa kofeínu vytvára neprimeraný tlak na vaše nadobličky. brān® využíva extrakt zo zelených kávových zŕn, pretože má úžasné protizápalové účinky, a to nielen kofeín.

Brān® tiež pomáha pri sústredení sa na dlhú dobu. Ak teda potrebujete „odklepnúť projekt“, urobiť zadanie alebo upratať dom, je to skvelá pomôcka. Pravidelné používanie brān® môže pomôcť vášmu celkovému sústredeniu a zapamätaniu si.

Tipy lekára! (odporúčania)

  • Užite brān® 30-60 minút pred tréningom.
  • Ak cvičíte v noci a chcete užiť brān®, užite tretinu až polovicu obsahu sáčku.
  • Ak v noci nepracujete, prospeje vám aj jedna celá dávka.

Príležitostne si doprajte polovicu až celú dávku ráno a polovicu po obede, aby ste si pomohli s únavou po jedle.

Môžete užiť polovičný až plný brān® snap na neskorú noc dopredu, či už kvôli práci alebo zábave. Ingrediencie v brān® môžu tiež pomôcť s regeneráciou po „prehýrenej noci“. Dokonca vám môže pomôcť pri prvom pohybe čriev dňa.

Aby ste maximalizovali výhody, používajte brān® zodpovedne, majte na pamäti, aké je vaše vlastné správanie a vzorce.

Aká je VAŠA obľúbená výhoda brān®?

#LOVIT

4.5/5(4 hlasov)

Podeľte sa o náš obsah s ostatnými!

Leave A Comment